Partneři

Máme zájem o partnerskou spolupráci

          Alpen Pharma je mezinárodní společností s obchodními zastoupeními po celém světě. Díky naší flexibilní struktuře jsme otevření spolupráci s novými partnery. To vytváří podmínky pro dlouhodobou a přínosnou spolupráci. Individuální přístup ke spolupráci umožňuje vytvořit s každým z partnerů vzájemně přínosný vztah.

in_uk_1.jpg

Naše strategická priorita

          Víme, že mnohé z nejlepších myšlenek mohou přijít zvenčí, a proto je spolupráce s ostatními společnostmi, organizacemi a vědeckými centry základní součástí naší obchodní strategie. Naší prioritou je partnerství a vývoj inovativních přístupů.

in_uk_2.jpg

Výhody vzájemného partnerství

Partnerství se společností Alpen Pharma vám umožní získat zkušenosti v těchto oblastech:

  • globální spolupráce,
  • otevírání a rozvoj nových trhů a obchodních směrů,
  • vědecké a klinické zkoušky,
  • inovativní řešení.

 

          Pokud s námi budete spolupracovat, budete mít možnost těžit z odborné podpory ze strany našich regionálních týmů. S našimi zaměstnanci budete schopni představit své produkty na nově vznikajících trzích v různých zemích. Nabízíme komplexní služby pro podporu vašich nápadů a produktů na všech úrovních vašeho podnikání.

in_uk_3.jpg

Náš cíl

          Máme zájem o možnost spolupracovat v různých oblastech farmacie a parafarmacie. Naším cílem je vzájemně ovlivňovat schopnosti, zkušenosti a zdroje, abychom lépe uspokojili potřeby našich pacientů.

 

 

Zde najdete více informací o možnostech našeho obchodního rozvoje.